Běžecké hole One Way Premio SLG 10 2016/2017 142 cm
- Novinka
- Akce

- 52 %
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 1
- Komentáře 0
Běžecké hole One Way Premio SLG 10 2016/2017 142 cmSkladem - expedice ihned 1 ks3 999 Kč/ ks3 305 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Značka One Way nastavuje díky nové technologii Premio SLG novou laťku mezi super lehkými karbonovými tubusy. Hole Premio SLG 10 využívají stejnou technologii a podobnou švihovou tíhu jako hole určené pro závody ve Světovém poháru a obsahují 100% karbonu. Poutko pravá/levá, korkový grip, sportovní žlutý košíček, průměr hole u košíčku 9mm. Cena za pár.
Vlastnosti
| Konstrukce | Pevná délka |
| Rukojeť | Carbon Grip |
| Poutko | AV SLG Strap |
| Segmenty | jednodílná |
| Průměr trubky | 16/9 mm |
| Materiál trubky | 100% HM Premio SL Carbon |
| Talířky | Flash Premio S basket (yellow) |
| Hrot | Sintered Tip |
| Délka/velikost | 135-175 (2,5cm) |
| Hmotnost | 55 g / m |
Dovozce
SPORT und FREIZEIT, spol. s r.o.
Vrbová 1645/1, 37008 České Budějovice
www.sfcb.cz
Parametry
Délka holí142
Barvačerná-žlutá
ZnačkaOne Way
Modelová řada2016/2017
Materiál100% Carbon
Zboží zařazeno v kategoriích


