Běžecké hole One Way Storm 4 2022/2023 175cm
- Akce

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Běžecké hole One Way Storm 4 2022/2023 175cmSkladem - expedice ihned 1 ks2 599 Kč/ ks2 148 Kč bez DPH
Storm 4 se svým stabilním a lehkým 70% karbonovým shaftem je skvělým doplňkem k jakékoli seriózní výbavě pro severské lyžaře. AV WC Strap a Carbon Grip nabízejí dokonalou kombinaci efektivního přenosu síly a pohodlí pro hladký a snadný zážitek ze severského lyžování. Flash Premio Basket poskytuje přilnavost v různých podmínkách a terénu, aby vám pomohl užít si lyžování.
Vlastnosti
| Konstrukce | Pevná délka |
| Rukojeť | Carbon Grip |
| Poutko | AV Race Strap |
| Segmenty | jednodílná |
| Průměr trubky | 16/9 mm |
| Materiál trubky | 70% Diamond Carbon |
| Talířky | Flash Premio M Basket |
| Hrot | Sintered Tip |
| Délka/velikost | 130-75 (2,5cm) |
| Hmotnost | 81 g / m |
Composite Carbon Shaft
Tubus vyroben z kombinace laminátů z uhlíkových a skleněných vláken.
Directional Sintered Tip
Směrový vysoce výkonný karbidový hrot.
Flash Premio Basket
Závodní košíček s delší násadou pro zvýšenou tuhost a s tvrdokovovou špičkou.
Carbon Grip
Vlákny vyztužená rukojeť s 360° korkovým štítem.
AV Race Strap
Popruh s vysokým komfortem nošení a nastavitelným objemem.
Softtouch Finish
Obzvláště kvalitní povrch shaftu s jedinečným pocitem a obzvláště vysoce kontrastními barvami.






