Běžecké hole One Way Storm 5 2023/2024 155cm
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Běžecké hole One Way Storm 5 2023/2024 155cmSkladem - expedice ihned 1 ks2 061 Kč/ ks1 703 Kč bez DPH
Storm 5 je lehká hůl s osvědčeným výkonem a 50% karbonovým shaftem pro aktivní lyžaře. AV Premio Strap, Carbon Grip a Flash Premio Basket poskytují potřebnou podporu ve všech typech sněhových podmínek, abyste si užili další cestu na tratích.
Vlastnosti
| Konstrukce | Pevná délka |
| Rukojeť | Carbon Grip |
| Poutko | AV Race Strap |
| Segmenty | jednodílná |
| Průměr trubky | 16/9 mm |
| Materiál trubky | 50% Diamond Carbon |
| Talířky | Flash Premio M Basket |
| Hrot | Sintered Tip |
| Délka/velikost | 130-75 (2,5cm) |
| Hmotnost | 87 g / m |
Composite Carbon Shaft
Tubus vyroben z kombinace laminátů z uhlíkových a skleněných vláken.
Directional Sintered Tip
Směrový vysoce výkonný karbidový hrot.
Flash Premio Basket
Závodní košíček s delší násadou pro zvýšenou tuhost a s tvrdokovovou špičkou.
Carbon Grip
Vlákny vyztužená rukojeť s 360° korkovým štítem.
AV Race Strap
Popruh s vysokým komfortem nošení a nastavitelným objemem.
Softtouch Finish
Obzvláště kvalitní povrch shaftu s jedinečným pocitem a obzvláště vysoce kontrastními barvami.






