Běžecké hole One Way Storm JR 2023/2024 140cm
- Novinka
- Akce

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Běžecké hole One Way Storm JR 2023/2024 140cmSkladem - expedice ihned 2 ks1 251 Kč/ ks1 034 Kč bez DPH
Díky své 30% karbonové konstrukci je Storm JR velmi lehká a odolná hůl pro aktivní děti a juniorské závodníky. Vysoce výkonný AV Race Strap, Cork Kids Grip a Flash Basket jsou přizpůsobeny dětem, aby je podpořily na jejich cestě stát se hvězdami severského lyžování zítřka.
Vlastnosti
| Konstrukce | Pevná délka |
| Rukojeť | Cork Kids Grip |
| Poutko | AV Race Strap |
| Segmenty | jednodílná |
| Průměr trubky | 16/9 mm |
| Materiál trubky | Carbon 30% |
| Talířky | Flash Basket Premio M |
| Hrot | Sintered Tip |
| Délka/velikost | 100-145 (5cm) |
| Hmotnost | 75 g / m |
Composite Carbon Shaft
Tubus vyroben z kombinace laminátů z uhlíkových a skleněných vláken.
Directional Sintered Tip
Směrový vysoce výkonný karbidový hrot.
Flash Premio Basket
Závodní košíček s delší násadou pro zvýšenou tuhost a s tvrdokovovou špičkou.
Cork Kids Grip
Speciální rukojeť pro děti s částečně korkovým madlem.
AV Race Strap
Popruh s vysokým komfortem nošení a nastavitelným objemem.
Softtouch Finish
Obzvláště kvalitní povrch shaftu s jedinečným pocitem a obzvláště vysoce kontrastními barvami.






