Leki XTA 5.5 Black 2025/26
- Novinka

Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Leki XTA 5.5 Black 2025/26Skladem - expedice ihned 3 ks1 690 Kč/ ks1 397 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
XTA 5.5 je špičková hliníková hůl. S 214 gramy a délkou 140 cm je jen o málo těžší než karbonová hůl a má tedy podobně dobrou odezvu švihu. Anatomicky tvarované poutko a rukojeť z dvousložkového korku zajišťují trakci a kontrolu v každé fázi použití hole. Systém Trigger Shark 2.0 zajišťuje rychlé uvolnění poutka a rukojeti.
Vlastnosti
| Konstrukce | Pevná délka |
| Rukojeť | Trigger Shark 2.0 (1-Component) |
| Poutko | Shark Power Trigger Strap |
| Segmenty | jednodílná |
| Průměr trubky | 16 mm |
| Materiál trubky | Hliník (HTS 5.5) |
| Talířky | Racing Lite |
| Hrot | Steel Tip |
| Délka/velikost | 130 - 160 cm in 5 cm Schritten |
| Hmotnost | 214 g/ks při délce 140 cm |
SHARK SYSTEM
Systém Shark nabízí optimální přenos síly díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí a vycvaknutí není problém. Všechna poutka a rukavice Shark jsou kompatibilní se všemi holemi Shark.
SHARK 2.0
Všestranná multisportovní rukojeť. Zajišťuje dokonalý přenos síly a snadnou manipulaci. Je tudíž ideální na běžecké lyžování a nordic walking. Toto všestranné vybavení se ovšem osvědčí i při jízdě na kolečkových lyžích a trailovém běhu.
SHARK POWER STRAP
Dokonale střižené a individuálně nastavitelné poutko na běh či nordic walking.
HLINÍK
Materiál vyniká především velmi dlouhou životností, extrémní odolností a super stabilitou.
TALÍŘKY RACING LITE
Lehký závodní talířek na běžecké lyžování. Ideální na měkký sníh a do čerstvé stopy.
STEEL TIP
Ocelový hrot pro bodově přesné nasazení hole a optimální stabilitu v téměř každém terénu.
Dovozce
LEVELSPORTKONCEPT s.r.o.
K BÍLÉMU VRCHU 2978/5, 193 00 PRAHA 9
www.levelsportkoncept.cz
Parametry
Délka holí150
Barvačerná
ZnačkaLeki
Modelová řada2025/2026
MateriálHliník
Zboží zařazeno v kategoriích




