Leki PRC 650 Neon Yellow 2025/26
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Leki PRC 650 Neon Yellow 2025/26Skladem - expedice ihned 2 ks2 540 Kč/ ks2 099 Kč bez DPH
PRC 650 je ideální, pokud začínáte s ambiciózním běžkařským tréninkem. Je vybavený novým systémem Nordic Shark, prvním systémem poutek rukojetí speciálně vyvinutým ze 100% na severské disciplíny, nabízí přesné vedení, ovládání a přenášení síly. Pomocí smyčky Shark můžete během několika vteřin snadno nacvaknout a pomocí tlačítka pro rychlé uvolnění ještě snadněji vycvaknout než kdykoliv předtím.
Vlastnosti
| Konstrukce | Pevná délka |
| Rukojeť | Nordic Shark |
| Poutko | Shark Frame Strap |
| Segmenty | jednodílná |
| Průměr trubky | 16 mm |
| Materiál trubky | Carbon |
| Talířky | Super Race Vario |
| Hrot | Carbide Tip |
| Délka/velikost | 135 - 170 cm in 5 cm Schritten |
| Hmotnost | 84 g / m |
SHARK SYSTEM
Systém Shark nabízí optimální přenos síly díky přímému spojení ruky a hole. Rychlé nacvaknutí a vycvaknutí není problém. Všechna poutka a rukavice Shark jsou kompatibilní se všemi holemi Shark.
SHARK 2.0
Všestranná multisportovní rukojeť. Zajišťuje dokonalý přenos síly a snadnou manipulaci. Je tudíž ideální na běžecké lyžování a nordic walking. Toto všestranné vybavení se ovšem osvědčí i při jízdě na kolečkových lyžích a trailovém běhu.
SHARK POWER STRAP
Dokonale střižené a individuálně nastavitelné poutko na běh či nordic walking.
KARBON PRC 650
Kompozitní karbonové vlákno vysoké kvality. Vyniká super lehkostí a tuhostí. Přitom disponuje optimální vlastnosti při švihu.
Rozšířitelný, extrémně lehký závodní talířek do všech sněhových podmínek.

CARBIDE TIP
Robustní hrot, který je zárukou bodově přesného nasazení hole a dokonalé stability v téměř každém terénu.NORDIC SHARK
Zbrusu nová verze běžeckých madel od společnosti LEKI. Umožňuje ještě lepší ovládání, vyšší stupeň kontroly, bezkonkurenční přenos síly a maximální






